Balustrady szklane Wrocław

Balustrady stworzone ze szkła to połączenie funkcjonalności z eleganckim wyglądem. Z tego powodu decyduje się na nie coraz więcej osób. Balustrady szklane w prosty sposób pomagają zabezpieczyć np. schody, a jednocześnie stanowią dodatkową ozdobę domu. Niesamowite efekty można uzyskać nawet wtedy, gdy połączy się je z innymi materiałami, takimi jak drewno, ceramika, kamień czy tworzywa sztuczne.

 • Balustrady szklane w nowoczesnych wnętrzach i nie tylko


  Szkło wykorzystywane do aranżacji wnętrz kojarzy się z nowoczesnym, stylowym otoczeniem. To właśnie we współczesnych rozwiązaniach architektonicznych odnajduje się najlepiej. Dotyczy to zarówno przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów domu (balustrada ze szkła może np. zabezpieczyć dolną część okna). Dzięki tej uniwersalności można je zastosować niemal wszędzie.

  Kolejną zaletą szklanych barier jest łatwość w utrzymaniu. Materiał nie wymaga żadnych szczególnych środków chemicznych, aby pozostawała czysta i nie ulegała zniszczeniom. W większości przypadków wystarczy zwykły płyn do szyb.

  Szkło hartowane, z którego tworzone są balustrady, jest odporne na zadrapania i uderzenia. Z tego względu nie tak łatwo je uszkodzić. Ponadto szklane barierki przepuszczają maksymalnie dużo światła, co potęguje efekt optycznego powiększenia pomieszczenia, wpływając jednocześnie na oszczędność energii.

  Profesjonalne wykonanie balustrad szklanych we Wrocławiu

  W dużych ośrodkach miejskich, takich jak Wrocław, szkło codziennie zyskuje na popularności. Wynika to z faktu łatwego dostępu do fachowców, którzy mogą szybko i solidnie wykonać tego typu balustrady. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane ze szklanymi balustradami w indywidualnej wycenie. Pomiary są całkowicie bezpłatne, a na produkty wychodzące spod naszych rąk dajemy 2-letnią gwarancję.

  W trosce o najwyższą jakość usług zdecydowaliśmy się korzystać wyłącznie ze szkła tworzonego na terenie Europy. Jego produkcja oraz właściwości spełniają wszystkie unijne normy. W efekcie nasze balustrady szklane Wrocław są wyjątkowo wytrzymałe i wyróżniają się pod względem estetycznym.

  Pracownicy firmy Szklarz.net są specjalistami w swojej dziedzinie, co daje pewność terminowego i bezbłędnego postawienia konstrukcji balustradowych. Przez wiele lat swojej działalności mieli okazję realizować wiele zleceń, które mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

  Zachęcamy do skontaktowania się z nami (telefonicznie lub mailowo) w sprawie wykonania szklanych balustrad. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy wycenę zlecenia. Obszarem naszej działalności jest Wrocław oraz jego okolice.

Skontaktuj się z nami

[recaptcha]

 • SZKLARZ.NET Michał Siwek Usługi Szklarskie Siedziba: Aleja Niepodległości 64c, 55-020 Żórawina ( 7 km od granicy Wrocławia ) Obszar działalności: Wrocław oraz okolice.
 • +48 606 360 799
 • szklarz@szklarz.net
 • NIP: PL 898-184-38-01
 • Alior Bank 48 2490 0005 0000 4500 3058 1189,