Balustrady szklane Wrocław

Balustrady stworzone ze szkła to połączenie funkcjonalności z eleganckim wyglądem. Z tego powodu decyduje się na nie coraz więcej osób. Balustrady szklane w prosty sposób pomagają zabezpieczyć np. schody, a jednocześnie stanowią dodatkową ozdobę domu. Niesamowite efekty można uzyskać nawet wtedy, gdy połączy się je z innymi materiałami, takimi jak drewno, ceramika, kamień czy tworzywa sztuczne.

 • Balustrady szklane Wrocław w nowoczesnych wnętrzach i nie tylko


  Szkło wykorzystywane do aranżacji wnętrz kojarzy się z nowoczesnym, stylowym otoczeniem. To właśnie we współczesnych rozwiązaniach architektonicznych odnajduje się najlepiej. Dotyczy to zarówno przestrzeni wewnętrznych, jak i zewnętrznych elementów domu (balustrada ze szkła może np. zabezpieczyć dolną część okna). Dzięki tej uniwersalności można je zastosować niemal wszędzie.

  Kolejną zaletą szklanych barier jest łatwość w utrzymaniu. Materiał nie wymaga żadnych szczególnych środków chemicznych, aby pozostawała czysta i nie ulegała zniszczeniom. W większości przypadków wystarczy zwykły płyn do szyb.

  Szkło hartowane, z którego tworzone są balustrady szklane, jest odporne na zadrapania i uderzenia. Z tego względu nie tak łatwo je uszkodzić. Ponadto szklane balustrady przepuszczają maksymalnie dużo światła, co potęguje efekt optycznego powiększenia pomieszczenia, wpływając jednocześnie na oszczędność energii.

  Profesjonalne wykonanie balustrad szklanych Wrocław

  W dużych ośrodkach miejskich, takich jak Wrocław, szkło codziennie zyskuje na popularności. Wynika to z faktu łatwego dostępu do fachowców, którzy mogą szybko i solidnie wykonać tego typu balustrady. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi związane ze szklanymi balustradami w indywidualnej wycenie. Pomiary są całkowicie bezpłatne, a na produkty wychodzące spod naszych rąk dajemy 2-letnią gwarancję.

  W trosce o najwyższą jakość usług zdecydowaliśmy się korzystać wyłącznie ze szkła tworzonego na terenie Europy. Jego produkcja oraz właściwości spełniają wszystkie unijne normy. W efekcie nasze balustrady szklane Wrocław są wyjątkowo wytrzymałe i wyróżniają się pod względem estetycznym.

  Pracownicy firmy Szklarz.net są specjalistami w swojej dziedzinie, co daje pewność terminowego i bezbłędnego postawienia konstrukcji balustradowych. Przez wiele lat swojej działalności mieli okazję realizować wiele zleceń, które mogą Państwo zobaczyć w naszej galerii.

  Zachęcamy do skontaktowania się z nami (telefonicznie lub mailowo) w sprawie wykonania szklanych balustrad. Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania i przygotujemy wycenę zlecenia. Obszarem naszej działalności jest Wrocław oraz jego okolice.

Skontaktuj się z nami

 • Szklarz Wrocław - SZKLARZ.NET Michał Siwek Usługi Szklarskie Siedziba: Aleja Niepodległości 64c, 55-020 Żórawina ( 7 km od granicy Wrocławia ) Obszar działalności: Wrocław oraz okolice.
 • +48 606 360 799
 • szklarz@szklarz.net
 • NIP: 8981843801
 • Alior Bank 48 2490 0005 0000 4500 3058 1189,