Szklane drzwi Wrocław

Działamy w branży szklarskiej od długiego czasu, oferując naszym klientom usługi na najwyższym poziomie w atrakcyjnych cenach. Oferta firmy obejmuje projektowanie, wykonawstwo oraz montaż szklanych drzwi na terenie Wrocławia, a także innych miejscowości województwa dolnośląskiego.


 • Designerskie drzwi szklane Wrocław i okolicach


  Od kilku lat szklane drzwi stają się coraz bardziej popularne. Wybierają je osoby prywatne do swoich domów i mieszkań, a także firmy, restauracje czy hotele. Nowoczesna technologia pozwala nam na dopasowanie kształtu, rozmiaru oraz koloru drzwi do konkretnego projektu. Szklane drzwi mogą być całkowicie przeźroczyste, matowe lub zupełnie nieprzepuszczające światła. Dzięki temu z łatwością wpasują się w każdy styl - od tradycyjnego, po minimalistyczny.

  Ich kolejną zaletą jest fakt, że nie wymagają żadnych prac konserwacyjnych ani remontowych. Bardzo łatwo utrzymać je w czystości. Doskonale łączą się z większymi zabudowami szklanymi, np. w łazience czy jako wydzielenie przestrzeni w biurze. Zastosowanie matowego szkła sprawi, że pomieszczenie będzie doświetlone, a przy okazji zapewni poczucie komfortu przebywającym wewnątrz osobom.

  Nowoczesne szklane drzwi Wrocław

  Wykonujemy drzwi otwierane, jedno- lub dwuskrzydłowe, przesuwne oraz wahadłowe. Na życzenie możemy pokryć szkło dekoracyjnymi wzorami za pomocą takich technik jak sitodruk czy piaskowanie. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i dostawę w dowolnie wskazane przez klienta miejsca.

  Oferowane szklane drzwi będą pasowały znakomicie do kuchni, salonów, pokojów konferencyjnych czy sypialni. Wytwarzamy je z najwyższej jakości szkła, dzięki czemu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania oraz stłuczenia. Na życzenie możemy zastosować szkło wzmocnione, hartowane. Drzwi spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa znajdujące się w aktualnych przepisach. Na usługi oraz produkty udzielamy gwarancji.

  Cenimy Państwa czas, dlatego zlecenia wykonujemy możliwie jak najszybciej, a montaż przeprowadzamy w sposób, który w minimalnym stopniu ingeruje w codzienne obowiązki. Posiadamy duży wybór klamek i okuć, aby efekt był spójny stylistycznie, a przy tym pasował do wnętrza.

  Wszyscy klienci mieszkający na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości mogą liczyć na atrakcyjne ceny. W przypadku jakichkolwiek pytań z Państwa strony, związanych z przedstawioną ofertą, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Udzielimy szczegółowych informacji i pomożemy wybrać drzwi spełniające Państwa wymagania pod względem funkcjonalności oraz estetyki.

Skontaktuj się z nami

 • Szklarz Wrocław - SZKLARZ.NET Michał Siwek Usługi Szklarskie Siedziba: Aleja Niepodległości 64c, 55-020 Żórawina ( 7 km od granicy Wrocławia ) Obszar działalności: Wrocław oraz okolice.
 • +48 606 360 799
 • szklarz@szklarz.net
 • NIP: PL 8981843801
 • Alior Bank 48 2490 0005 0000 4500 3058 1189,