Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław

Firma Szklarz.net specjalizuje się w kompleksowej obróbce szkła płaskiego. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz zdobyte przez ten czas wiedza i umiejętności owocują stale poszerzającym się gronem zadowolonych odbiorców. Zapraszamy do szczegółowego obejrzenia zdjęć przykładowych realizacji dla naszych klientów. W Galerii zamieściliśmy fotografie prezentujące wykonane przez nas zabudowy i ścianki szklane, systemy przesuwne, kabiny prysznicowe na wymiar i innego rodzaju indywidualne zlecenia. Na załączonych zdjęciach można zobaczyć m.in. szklane kabiny prysznicowe wykonane w łazienkach znajdujących się na pełnych piętrach i na poddaszach (ze skosami).

 • Zabudowy i kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław

  Zajmujemy się wykonywaniem na indywidualne zamówienie różnego rodzaju systemów ze szkła, które znajdą swoje zastosowanie w każdego typu łazience i toalecie. Oferujemy m.in. parawany i kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław oraz specjalne panele, które sprawdzą się znakomicie zamiast tradycyjnych kafli. Proponujemy także wyrób całoszklanych zabudów, daszków i innego typu przeszkleń na wymiar. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszy się kabina walk-in, a także podłogi i ściany ze szkła. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm oraz instytucji, m.in. hoteli i pensjonatów, restauracji, centrów SPA czy gabinetów kosmetycznych. Nie korzystamy ze wsparcia podwykonawców – wszystkie produkty tworzymy samodzielnie. Na każde zamówienie udzielamy dwuletniej gwarancji. Jesteśmy rzetelni i terminowi. Działamy na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości, ale w przypadku takiego zapotrzebowania, możemy dojechać również do klienta w dalsze miejsca w województwie dolnośląskim.

  Wysoka jakość materiałów szklanych

  Pracujemy wyłącznie na wysokiej klasy szkle od renomowanych i solidnych producentów europejskich. Nasza oferta obejmuje szkło z różnego typu powłokami i o rozmaitym przeznaczeniu. Do wykonania luster stosujemy materiał barwiony lub zwykły srebrny (w przypadku przeznaczenia do suchych pomieszczeń), a także specjalny surowiec nadający się do miejsc wilgotnych, np. pralni, łazienek lub basenów. Do wyrobu kabin prysznicowych wykorzystujemy z kolei zwykłe szkło hartowane o dowolnej grubości, a na wyraźne życzenie klienta również szkło ze specjalną powłoką Timeless, które skutecznie zapobiega osadzaniu się kamienia i jest wyjątkowo łatwe w utrzymaniu czystości.

  Zachęcamy do kontaktu i zaprezentowania swojego zlecenia. Umówimy się na bezpłatne wykonanie pomiarów oraz przedstawimy niezobowiązującą, darmową wycenę.

Skontaktuj się z nami

 • Szklarz Wrocław - SZKLARZ.NET Michał Siwek Usługi Szklarskie Siedziba: Aleja Niepodległości 64c, 55-020 Żórawina ( 7 km od granicy Wrocławia ) Obszar działalności: Wrocław oraz okolice.
 • +48 606 360 799
 • szklarz@szklarz.net
 • NIP: 8981843801
 • Alior Bank 48 2490 0005 0000 4500 3058 1189,