Panele szklane do kuchni Wrocław

Szkło w kuchni sprawdza się wyśmienicie nie tylko w postaci szklanek i okna. Panele szklane do kuchni stanowią świetny sposób na urozmaicenie jej wnętrza oraz poprawę funkcjonalności. Tego typu rozwiązanie przykuwa uwagę coraz większej liczby mieszkańców Wrocławia. Jest to spowodowane korzyściami, jakie niesie za sobą montaż paneli ze szkła we Wrocławiu. Warto zaznajomić się z ich zaletami.

 • Panele szklane do kuchni Wrocław - Utrzymanie porządku


  Używane do wytworzenia paneli bezbarwne szkło hartowane jest odporne zarówno na wysokie temperatury, jak i na urazy mechaniczne (uderzenia, zarysowania). Dzięki temu okładziny kuchenne ze szkła doskonale radzą sobie z codziennymi czynnościami wykonywanymi w kuchni. Na dodatek nie straszne są im zabrudzenia. Szkło nie wchłania zanieczyszczeń i w prosty sposób można je utrzymać w czystości. Konserwacja wymaga jedynie podstawowych środków chemicznych i użycia zwykłej gąbki.

  Bezbarwne szkło nadaje pomieszczeniu przyjemny poblask, a ponadto nie zakrywa znajdującego się pod nim materiału, z jakiego został stworzony blat. Okładziny kuchenne są więc dobrym pomysłem na zabezpieczenie przed zniszczeniem umeblowania w kuchni. Panele można również zastosować na stole czy przy wiszących szafkach. Oprócz tego w naszej ofercie znajduje się szkło barwione.

  Panele szklane do kuchni z grafiką dla ozdoby pomieszczenia

  Zza szkła doskonale widać wszystko, co się pod nim umieści. Dlatego ciekawym pomysłem jest zastosowanie paneli szklanych z grafiką. W ten sposób kuchnia staje się atrakcyjniejsza. Ilustrację można w każdej chwili zamienić na inną, co pozwala na dostosowywanie jej do okoliczności. Panele szklane z grafiką świąteczną, imprezową, romantyczną – każda całkowicie zmienia atmosferę panującą w kuchni. Często osoby korzystające z tej koncepcji decydują się na wydruk zdjęcia z wakacji lub innych, własnoręcznie zrobionych obrazów. Panele ze szkłem są znakomitym rozwiązaniem dla kreatywnych ludzi.

  Terminowe wykonanie paneli szklanych do kucheni Wrocław

  Jako firma z długoletnim stażem możemy zapewnić terminową realizację zlecenia oraz solidność efektów. Nasze szkło pochodzi wyłącznie od europejskich producentów, którzy tworzą materiał zgodnie z unijnymi wytycznymi. Na dodatek udzielamy aż 2 lata gwarancji na nasze produkty.

  Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta paneli szklanych do kuchni, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Bezpłatnie wykonamy pomiary, przygotujemy indywidualną wycenę i odpowiemy na pozostałe pytania związane z usługą. Działamy na terenie miasta Wrocław oraz w okolicach.

Skontaktuj się z nami

 • Szklarz Wrocław - SZKLARZ.NET Michał Siwek Usługi Szklarskie Siedziba: Aleja Niepodległości 64c, 55-020 Żórawina ( 7 km od granicy Wrocławia ) Obszar działalności: Wrocław oraz okolice.
 • +48 606 360 799
 • szklarz@szklarz.net
 • NIP: 8981843801
 • Alior Bank 48 2490 0005 0000 4500 3058 1189,